+1
Send
Share
Send

Dne 10. září se v Minsku konala soutěž krásy "Miss Minsk". Jeho organizace se zabývala televizní společností "Metropolitan Television". A závěrečná show se konala 9. září v hlavním sportovním paláci. Ve finále soutěže se zúčastnilo 28 dívek vybraných z tisíců žadatelů a každý z nich samozřejmě snil o získání požadované koruny (diadém zdobený vzácnými diamanty a měkkými modrými topazemi). Členové poroty byli zástupci showbusinessu, médií a módy. Porota také zahrnovala půvabnou Maria Kubrakovou, vítězku minulé soutěže krásy Miss Minsk-2009, která se také profesionálně věnuje tanci ve společenském tanci po velmi dlouhou dobu.

Během závěrečné výstavy se soutěžící objevili na jevišti v šatech běloruských návrhářů, koupacích obleků a večerních šatů. Dívky reagovaly na choulostivé otázky členů poroty a ukazovaly jejich vtip a nápadnost. Dívky se obávaly, obávaly se, bojovaly a podařilo se jim při kvalifikačních soutěžích spojit. Takže dívky se cítily v roli profesionálních modelů, účastní se fotoalb,který vedl slavný běloruský fotograf Michail Maruga. Byli také jezdci, kteří se učil sedět v půvabném sedlu. "Cítím se na koni, protože je to velmi silné a elegantní zvíře, a když jedete, cítíte se jako jezdec, královna, já jsem jediný, kdo jezdí na koni." To bude můj malý plus. " - uvedla jedna ze soutěžících Oksana Savko v rozhovoru pro kanál STV. Dívky také navštívily pekárnu, kde se dokázali pokusit o sebe jako pekaře. Navštívili také banku, ve které představili diadém. Ale pokuste se o tuto diadém, bohužel se ukázalo, že jen jedna z dívek, na konci cesty, získala titul "Miss Minsk-2011". Národní škola krásy Běloruska připravovala dívky na závěrečnou show.

Výběr členů poroty, a to navzdory všem předpokladům publika, byl neočekávaný. Začneme však od konce. A tak titul "Slečna přátelství", kterou získali účastníci soutěže, obdržel Olga Kononovič, student Běloruské státní pedagogické univerzity. Titul "Miss Sport" Alexander Sokol, student Běloruské státní univerzity tělesné kultury,Titul „Slečna Photo“ Ekaterina Antonova, který v 24 letech se podařilo, aby se stal nejen mistr filozofie, ale také profesionální modelka.

Tatiana Davydenko ... Pro mnohé byla oblíbená soutěž. Tato dívka se stala mezi ostatními soutěžícími se svým šumivým úsměvem a milostí. To Taťána Davyděnko, fotografii jednoho z městských časopisů, získal dva tituly „miss lidová Choice Award“ „Slečna Press“ a Diváci ji miloval a při udělování k ní na jevišti běžel holčička s obrovskou kyticí, což bylo velmi dojemné, že by také rád poblahopřál Tatiana a s účastí a vítězstvím, které získala, a lásky, která vyhrála v diváků.

Druhým místopředsedou byla Malika Džumayeva. První je 19letá Oksana Savko, která je také velmi okouzlující a otevřená. Titul „Miss Minsk 2011“ získal Uľjana Volokhovskii, mezinárodní univerzita Environmental které žák. Sacharov. Ministr Nikolay Ladutko osobně oznámil své vítězství. „Byl na dovolené se vrátil. - viděl v televizi o obsazení jsem si myslel. - Ale proč ne ...“ - tak řekl o svém rozhodnutí zúčastnit se soutěže samotné Juliana v jednom ze svých rozhovorů.Avšak volba Uľjana vítěze soutěže „Miss Minsku 2011“ se stal nečekaný a kontroverzní, protože zpočátku nikdo předpověděl její vítězství, a hlasujících členů poroty začal chodit na různé fámy ... Ale jakýkoliv pořad se neobejde bez skandálů a každá vítězství bezpochyby Juliana je nepochybně hezká holka, stejně jako všechny rezidentních v Minsku, který je právem považován za krásu a ona, není pochyb o tom, bude hoden nést získal svůj titul, titul „Miss Minsku 2011“.

Davydenko Tatiana Vladimirovna, 23 let

Studijní obor: Běloruská státní akademie umění, fakulta designu a řemesel, specializace: fotografie. Místo práce: časopis "Bolshoi", fotograf.
Výška 175, hmotnost 52, hrudník 78, pas 60, stehno 90

Tatiana Davydenko, video vizitka:

Savko Oksana Valerievna, 19 let

Místo studia: Běloruská státní univerzita kultury a umění Pracoviště: kulturní a socio-kulturních aktivit, specialita: kulturní manažer.
Výška 175, hmotnost 52, hrudník 89, pas 63, boky 93.

Oksana Savko, grafická karta:

Volokhovskaya Ulyana Valeryevna, 18 let

Místo studia: Mezinárodní státní environmentální univerzita pojmenovaná podle A.D.Sacharov, Fakulta: Environmentální medicína, obor: lékařská ekologie.
Výška 181, váha 53, hrudník 81, pas 60, boky 93.

Ulyana Volokhovskaya, video-revoluce:

Krása soutěž, nejkrásnější dívky města Minsk pro žurnál Milit.
Související zprávy věnované tématu běloruské a ukrajinské krásy - Krása soutěže Lyudmila Yakimovich, Móda v Bělorusku